Stół drewniany ze starego drewna i metalu HAWAJE

Nadmorski krajobraz, szumiący ocean, a w tle piaszczysta plaża – właśnie to stało się inspiracją dla Paula Bunyana – szefa i mistrza produkcji, kiedy projektował stół HAWAJE. Nietuzinkowe umeblowanie przestrzeni zawsze wywołuje pozytywne emocje. Przeniesienie się na egzotyczne wyspy dzięki wyposażeniu jadalni lub salonu staje się możliwe! Konstrukcja stołu HAWAJE bazuje na surowym drewnie, będącym synonimem natury, oraz metalowym, prostym wykończeniu. Oryginalna koncepcja i pozyskiwanie surowców z zaufanych miejsc to gwarancja najwyższego standardu wykonania.
Stół ze starego drewna i metalu - HAWAJE
obrazek prezentujacy

Stół drewniany ze starego drewna - Hawaje

Model rodem z dzikich plaż został obrobiony poprzez ręczne rżnięcie pozostawiające wiele pęknięć i strukturyzowanie starego drewna przy zachowaniu prostoty, co daje efekt wygładzenia, a także pokrycie olejowoskiem. Wybór metody produkcji wpływa na efekt – sklep PaulBunyan oferuje aż pięć odcieni drewna. Całość dopełnia zastosowanie wysokogatunkowej stali w czterech odcieniach, odpornej na możliwe zarysowania. Stworzenie stołu jest możliwe w aż pięciu wymiarach – pozwalając na goszczenie od 4 do 12 osób.

Stół ze starego drewna i metalu - Dane Techniczne

Parametry stołu HAWAJE będą różne w zależności od wybranego rozmiaru. Niemniej, stałym wymiarem jest grubość blatu – 5 cm, oraz wysokość stołu z blatem – 76 cm. Wymiary blatu mogą wynosić: 160 x 90 cm (stół 4-osobowy), 220 x 100 cm (6-osobowy), 280 x 100 cm (8-osobowy), 340 x 100 cm (10-osobowy), 400 x 110 cm (12-osobowy). Jak widać, mistrz Paul Bunyan tworzy meble dopasowane do każdego wnętrza i różnorodnych potrzeb. dodatkowo dostępny jest w kolorach: neutralnym, orzech, dąb antyczny, lekko bielonym oraz bielonym. Metalowa konstrukcja jest dostępna w czarnym, białym oraz grafitowym macie oraz z efektem surowego metalu.

Stół drewniany ze starego drewna - Cena

Paul Bunyan – szef i mistrz produkcji – tworzy projekty z wyraźnym charakterem, nietuzinkowe, ale i unikalne. Wyszukany dobór surowców z różnych źródeł jest kluczowy zarówno w procesie tworzenia, jak i dalszego użytkowania każdego mebla. Celem jest stworzenie stołu z duszą, który zachowa swoją klasę na lata. Jeśli zdecydujesz się na stół HAWAJE, koszt zakupu będzie różnić się w zależności od konkretnego modelu – wielkość blatu, a co za tym idzie, ilość potrzebnego materiału będzie odgrywać tu kluczową rolę.

Stół drewniany ze starego drewna i metalu HAWAJE – Opinie zadowolonych klientów

Podczas umeblowania jadalni, szukałam nie tylko funkcjonalności ale i pasji, która przeszyje moje wnętrze. Udało się! Niesztampowy stół HAWAJE od Paula Bunyana to idealne dopełnienie aranżacji, a wysoką jakość można poznać już na pierwszy rzut oka.


Marita

Szykowny stół idealnie nadający się do mojego lokalu. Połączenie drewna oraz metalu nadaje wnętrzu surowe wykończenie, jakiego oczekiwałam. Postawiłam na neutralny odcień blatu - idealnie współgra z czarnym matem ku dołowi.


Magdalena

Jestem właścicielem małej restauracji, której wnętrze zachowałem w minimalistycznym klimacie. Stół HAWAJE idealnie wpasował się w otaczającą przestrzeń - stare drewno rżnięte, robi wrażenie zarówno na mnie, jak i na gościach mojego lokum.


Jakub

Wraz z gruntownym remontem, przyszedł czas na stół. Zawsze był to dla mnie ważny element domu, więc szukałam czegoś o naprawdę wysokiej jakości wykonania. Paul Bunyan mnie nie zawiódł, strukturyzowane drewno wygląda elegancko ale i klasycznie.


Stefania