Boksy biurowe Kubo Open

Boksy biurowe to rozwiązanie, które bezustannie cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na to, że między innymi pozwalają na bardzo duże możliwości w zakresie konfiguracji przestrzeni biurowej. Odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni biurowej jest niezwykle istotne nie tylko ze względu na aspekty wizualne, ale również ze względu na efektywność pracy. W związku z tym, że pracownicy coraz częściej pracują w otwartej przestrzeni biurowej bardzo ważną kwestią jest zapewnienie im odpowiednich warunków pracy.
Boksy biurowe Kubo Open

Boksy biurowe Kubo Open

Doskonałym rozwiązaniem są biurowe boksy Kubo Open, które dają bardzo duże możliwości w zakresie zagospodarowania przestrzeni biurowej w taki sposób, żeby pracownicy mogli jednocześnie bez przeszkód się ze sobą komunikować, jak i mieli zapewnioną prywatność. Boksy akustyczne Kubo Open są akustycznymi konstrukcjami, które zapewniają pracownikom odpowiednią przestrzeń do pracy. W przypadku Kubo Open zastosowano idealne połączenie między nowoczesnym stylem i technicznym przystosowaniem do pracy biurowej.

Marta
Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się trochę pozmieniać w naszym biurze, ponieważ pracownicy skarżyli się na to, że potrzebują więcej prywatnej przestrzeni przy swoich biurkach. Skorzystaliśmy z rozwiązania jakim są boksy biurowe i efekty są widoczne już od samego początku.
Kamil
Zależało mi na czymś co pozwoli stworzyć wspólną przestrzeń dla pracowników, w której jednak każdy będzie miał swój własny kąt. Kiedy znalazłem boksy Kubo Open byłem bardzo zainteresowany i po jakimś czasie zdecydowałem się wprowadzc je rowniez u nas i to byl dobry pomysł.
Rafał
Zdecydowanie polecam te boksy do biura, nie dość że bardzo dobrze się u nas sprawdziły tworząc z naszego biura fajne miejsce do spokojnej pracy to jeszcze przez ich nowoczesny wygląd świetnie się prezentują. Uważam ze częsciej powinno sie używac tego rozwiązania
Julia
Na początku działalności naszej firmy nie pracowałlo u nas za dużo osób ale jak z czasem zaczeliśmy się rozrastac zaczęły się pojawiać nowe problemy. Szybko okazalo się że przy tylu osobach w jednej przestrzeni praca może być dośc trudna bo wszsycy sobie przeszkadzali, ale jak wprowadziliśmy boksy wszystko sie poprawiło
Marcin
Przede wszystkim doceniam Kubo Open za to, że boksy te są bardzo porządnie zrobione, widac ze są wytrzymałe. DO tego zdecydowanie przydaje sie mozliwośc zmiany konfiguracji tych boksów biurowych dzięki czemu możemy dostosowac biuro w zależnosći od potrzeb.
Laura
Trochę byłam sceptyczna na początku bo pamiętam jak mieliśmy kiedys coś takiego u siebie i nie było zbyt wygodne. Jednak kiedy trafiłam na Kubo Open stwierdziłam ze damy jeszcze jedną szansę. Zdecydowanie nie żałuję boksy prezentują się bardzo dobrze a pracownicy są zadowoleni ze zmiany.